cz
 • cz
 • en
 • de
 • ru
Rezervovat Rezervovat
Rezervovat Rezervujte na našich stránkách a získejte nejlepší cenu.
Příjezd:
Odjezd:
Promo Kód:
Získejte slevu 10%:
  Před odesláním emailu s promo kódem potřebujeme Váš souhlas:
 • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek. Tento souhlas je pro získání slevy nutný.
 • Souhlasím se zasíláním marketinových a speciálních nabídek
  Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek.Odebírání nabídek můžete kdykoliv zrušit.

Co dělat v Praze?

Co dělat v Praze od 03.12.?

 

Procházka vánoční Prahou

Sice bez Vánočních trhů na Staroměstském náměstí, zato s jedinečnou možností projít se vánoční Prahou bez davů turistů. 18m vysoký smrk, který je letos ozdobený v barvách trikolory Vás určitě nezklame. Od hotelu doporučujeme vyrazit od Prašné brány po tzv. Královské cestě - tedy Celetnou ulicí, až na Staroměstské náměstí. Odtud můžete např. pokračovat Pařížskou ulicí k Vltavě a podél řeky pokračovat až k Národnímu divadlu.

Pražský hrad

Další z možných procházek je samozřejmě na jednu z nejnavštěvovanějších památek - Pražský hrad, který svůj areál opět otevře pro návštěvníky 03.12.2020. Můžete se pouze projít po nádvořích, nebo využít body z programu V praze jako doma a Hrad si prohlédnout zdarma např. i s výhledem z veže katedrály: https://www.hrad.cz/cs/prazsky-hrad-pro-navstevniky 

Hračkářství Hamleys

Vyřážíte-li do Prahy s dětmi nenechte si ujít návštěvu tohoto hračkářství. Sice určitě neodejdete s prázdnou, ale Vaše děti budou nadšené! Mohou se zklouznout na tobogánu, vyzkoušet jízdu na Benátském kolotoči nebo najít cestu ze zrcadlového bluditě! Hračkářství je jen pár minut od hotelu v ulici Na Příkopech.

Království železnic

Přijďte se podívat na úžasný, zmenšený, a přitom dokonale fungující svět Království železnic. Uvidíte stovky metrů kolejí, desítky modelů vlaků, modely aut, které si dávají přednost na křižovatkách, modely významných staveb a míst České republiky a zažijete unikátní atmosféru střídání dne a noci. Součástí expozice je interaktivní model Prahy v měřítku 1:1000. I sem se můžete podívat zcela zdarma díky bodům z programu V Praze jako doma!

 

Prohlédněte si kompletní přehled míst v Praze, kam se můžete podívat

 

Za každou noc v hotelu dostanete volný vstup do muzea, na památky, do zoo
a na spoustu dalších atrakcí a zážitků.

 

Za každou noc strávenou v našem hotelu mužete nyní získat body, které vyměníte za vstupy do nejrůznějších pražských památek. Každá osoba za každou noc získá 2 body.  Kde je můžete využít? Za jeden bod se můžete podívat např. do Prašné brány, Mostecké věže, Galeriehlavního města Prahy a na mnoho dalších míst. Kompletní seznam a hodnotu bodů naleznete na webu www.vprazejakodoma.cz