cz
  • cz
  • en
  • de
  • ru
Rezervovat Rezervovat
Rezervovat Rezervujte na našich stránkách a získejte nejlepší cenu.
Příjezd:
Odjezd:
Promo Kód:
Získejte slevu 10%:
    Před odesláním emailu s promo kódem potřebujeme Váš souhlas:
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek. Tento souhlas je pro získání slevy nutný.
  • Souhlasím se zasíláním marketinových a speciálních nabídek
    Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek.Odebírání nabídek můžete kdykoliv zrušit.

Kariéra

Staňte se členem našeho týmu!

Aktuálně otevřené pozice:

Noční Recepční - částečný úvazek

Jedná se o částečný pracovní úvazek kolem 10 směn/měsíc, 8hodinové služby 23:00 - 7:30hod.
2 recepční na směně. Uvítáme studenty VŠ.

Náplň práce:

- late check-in/ early check-out
- noční audit
- reporting
- příprava dokladů pro účetní oddělení
- kontrolní činnost z hlediska bezpečnosti a požární ochrany

Požadujeme:

- dobrou znalost AJ
- spolehlivost,
- pečlivost
- příjemné vystupování,ochotu

Nabízíme:

- práci v příjemném prostředí a týmu,
- 8hod.prac.doba od 23:00 do 7:30,
- zajímavé bonusy
- 2 recepční na směně,
- jazykové kurzy a stravování zdarma

V případě, že do 7 dnů neobržíte odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a vámi zaslané informace budou skartovány.

Své životopisy posílejte na adresu sales,grandhotelbohemia,cz