cz
 • cz
 • en
 • de
 • ru
Rezervovat Rezervovat
Rezervovat Rezervujte na našich stránkách a získejte nejlepší cenu.
Příjezd:
Odjezd:
Promo Kód:
Získejte slevu 10%:
  Před odesláním emailu s promo kódem potřebujeme Váš souhlas:
 • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek. Tento souhlas je pro získání slevy nutný.
 • Souhlasím se zasíláním marketinových a speciálních nabídek
  Vaše osobní údaje chráníme a zpracováváme dle zásad GDPR a našich podmínek.Odebírání nabídek můžete kdykoliv zrušit.

Fitness & Relax

Naši hosté mohou za zvýhodněné ceny využít služeb sportovně relaxačního centra Fitnesskotva a Fitstudiokotva, které je jen pár kroků od hotelu. V těchto sportovně relaxačních centrech, kerá se společně nacházejí ve 4. patře OD Kotva, naleznete posilovnu vybavenou nejnovější řadou posilovacích kardio strojů značky Cybex, můžete využít osobního trenéra, aerobní sál nebo navštívit některou z mnoha studiových lekcí. Relaxovat můžete také v solné jeskyni, parní nebo finské sauně nebo si rezervujte privátní vířivku, které jsou Vám k dispozici ve Fitnesskotva.

Fitness Cybex

Fitness Cybex je vybaveno nejnovější řadou posilovacích kardio strojů značky Cybex, které díky dokonalé biomechanice pohybu a jednoduchému ovládaní umožní snadno dosáhnout Vašich cílů.

Samozřejmostí jsou odborně zaškolení osobní trenéři, kteří Vám ochotně poradí při výběru toho správného cvičení pro Vás a doporučí Vám také vhodný stravovací režim. V čase 16:00 - 21:00 jsou Vám k dispozici hlavní trenéři Fitness Cybex, kteří Vám rádi pomohou při cvičení.

Fitness Cybex je jen 1 min od našeho hotelu ve fitness centru Kotva, ceník je k dispozici na naší recepci.


     


Solná jeskyně

Solná jeskyně využívá léčebné síly minerálních látek obsažených v solích převážně Mrtvého moře, Černého moře a Himalájí. Tyto soli obsahují nesčetné množství minerálů a stopových prvků, jako je zejména jód, bróm, draslík, hořčík, vápník, železo, selen a mnoho dalších, které tvoří nepostradatelné složky pro správnou činnost lidského organismu. Ve Fitstudiokotva je pro Vás k dispozici jak solná jeskyně pro dospělé, tak solná jeskyně pro děti.

Solná jeskyně je jen 1 min od našeho hotelu ve Fitness centru Kotva, ceník je k dispozici na hotelové recepci.

 


Sauna

Parní sauna

Parní sauna využívá stejně jako klasická suchá sauna účinků tepla, k tomu se přidávají účinky páry a většinou různých vonných esencí. Jelikož je zde na rozdíl od klimatu v klasické suché sauně poměrně nízká teplota (40-50°C) a téměř 100% vlhkost vzduchu, jedná se o vlhkou teplou lázeň, která je pro lidský organismus v mnohém ohledu prospěšná.

Finská sauna

Finská sauna je formou suché sauny a saunování v ní patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. V malé uzavřené místnosti se prostřednictvím horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou okolo 90°C prohřeje do hloubky celé tělo, přičemž se zrychluje metabolismus a odplavují škodlivé látky. Finská sauna má ovšem mnoho dalších pozitivních účinků na lidský organismus.

Parní a finská sauna jsou jen 1min od našeho hotelu ve fitness centru Kotva, ceník je k dispozici na hotelové recepci.

 


Privátní vířivka

Je jedním z příjemných a velice oblíbených způsobů relaxace. Má nesporně blahodárné účinky na lidský organismus, jelikož pomáhá zmírňovat stress a uvolňovat fyzické napětí, čímž zlepšuje lidskou psychiku. Základem těchto pozitivních účinků je kombinace vztlaku vody, její optimální teploty a cíleného proudění.

Max. 4 osoby.

Privátní vířivka je jen 1 min od našeho hotelu ve fitness centru Kotva, ceník je k dispozici na hotelové recepci.

 


Masáže PRO THAI

Naši hosté mohou využít nabídky masáží salonu Pro Thai, který se nachází přímo naproti hotelu. Mohou si vybrat ze široké nabídky masáží ( thajská, olejová, relaxační, sportovní, horké kameny atd), které absolvují buď na pokoji v hotelu, nebo přímo v salonu. Naši recepční Vám masáž rádi zarezervují.

Aktuální ceník masáží je k dispozici na hotelové recepci.