cz
  • cz
  • en
  • de
  • ru

scrolldown

Vítejte v Grand Hotelu Bohemia Praha


Historický pražský hotel Grand Hotel Bohemia nabízí luxusní ubytování v 79 moderně vybavených pokojích. Hotel je umístěn v historické budově z 20. let minulého století, která Vám dá pocítit neopakovatelnou atmosféru starých časů a spolu s moderně vybavenými pokoji tvoří dokonalou kombinaci pro Váš nezapomenutelný pobyt.

Grand Hotel Bohemia se nachází v centru Prahy, v samém srdci Starého Města. Staroměstské náměstí s historickým orlojem,  Karlův most, Václavské náměstí či židovská čtvrť Josefov - to vše je dosažitelné jen krátkou procházkou. 

Pýchou našeho pražského hotelu je překrásný konferenční sál v novobarokním stylu s příznačným jménem Boccaccio. Chcete-li ohromit Vaše hosty a zanechat v nich nesmazatelný dojem, uspořádejte svou svatbu, večírek či konferenci v pětihvězdičkovém hotelu v sále Boccaccio.

Všechny prostory hotelu na Praze 1, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým WiFi připojením k internetu zdarma.

Hostům, kteří přijedou vlastním vozem, nabízíme možnost parkování v nedaleké nepřetržitě hlídané garáži. Služba zaparkování a opětovného přistavení vozu je samozřejmostí.

více méně

soimg1

Speciální nabídky

Nenechte si ujít naše sezónní nabídky a slevy.

VÍCE INFO

soimg2

boccaccio

Sál Boccaccio je klenot mezi slavnostními prostory

VÍCE INFO

soimg3

Denní menu

Šéfkuchař Pavel Jirků Vás zve na jedinečný oběd v klidné atmosféře.

VÍCE INFO

soimg4

Večeře s Mozartem

Opera na dotek v historických prostorách sálu Boccaccio.

VÍCE INFO


Newsletter

Poskytněte nám svoji e-mailovou adresu a získejte PROMO KÓD na další 10% slevu! Dejte nám jen minutku a pak se podívejte do své e-mailové schránky, kde najdete slevový kód, s nímž si budete moci zarezervovat ubytování v Grand Hotelu Bohemia za ty NEJLEPŠÍ CENY!


Poslat e-mail