en | de | cz | ru
Gallery

Franz Josef Restaurant

Franz Josef Restaurant

Franz Josef Restaurant

 

Náš pražský pětihvězdičkový hotel Vám představuje svůj Franz Josef Restaurant. Šéfkuchař Michal Čermák spolu se svým týmem profesionálů pro Vás denně připravuje speciality podle tradičních receptů středoevropského regionu. Moderní způsob přípravy pokrmů, nejčerstvější ingredience a stylová prezentace slibují neopakovatelný gurmánský zážitek.

Vedle pravidelně obměňovaného menu à la carte tato luxusní hotelová restaurace nabízí též pečlivě sestavované polední menu, servírované ve všední dny od 12:00 do 15:00. Můžete si tak za cenu pouhých 165 Kč za hlavní chod dopřát jedinečný oběd v klidné atmosféře, který pohodlně stihnete v polední přestávce. Na Vaše přání navíc do některého z budoucích menu zařadíme Váš oblíbený pokrm, neváhejte nás proto kontaktovat! Všichni hosté s ubytováním mají navíc 20% slevu z menu a' la carte.

Elegantně zařízený Franz Josef Restaurant nabízí oddělitelný salonek Bohemia, ideální pro Vaše soukromé oslavy, firemní akce či pracovní schůzky. Salonek pojme až 20 hostů a lze v něm umístit projekční techniku. Pro větší příležitosti, například gala akce v Praze, firemní teambuilfing nebo svatební oslavy, si můžete pronajmout i celou restauraci. Celková kapacita restaurace, včetně salonku, je 60 osob. Celá restaurace našeho luxusního hotelu v Praze je nekuřácká.

 


 

 


Odeslat