en | de | cz | ru
Gallery

Kde se tradice setkává s moderním stylem

Grand Hotel Bohemia *****

 

Historický pražský hotel Grand Hotel Bohemia nabízí luxusní ubytování v 79 moderně vybavených pokojích. Hotel je umístěn v historické budově z 20. let minulého století, která Vám dá pocítit neopakovatelnou atmosféru starých časů a spolu s moderně vybavenými pokoji tvoří dokonalou kombinaci pro Váš nezapomenutelný pobyt.

 

Grand Hotel Bohemia se nachází v centru Prahy, v samém srdci Starého Města. Staroměstské náměstí s historickým orlojemKarlův most, Václavské náměstí či židovská čtvrť Josefov - to vše je dosažitelné jen krátkou procházkou. 

 

Pýchou našeho pražského hotelu je překrásný konferenční sál v novobarokním stylu s příznačným jménem Boccaccio.

Chcete-li ohromit Vaše hosty a zanechat v nich nesmazatelný dojem, uspořádejte svou svatbu, večírek či konferenci v pětihvězdičkovém hotelu v sále Boccaccio.

 

Všechny prostory hotelu na Praze 1, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým WiFi připojením k internetu zdarma.

Hostům, kteří přijedou vlastním vozem, nabízíme možnost parkování v nedaleké nepřetržitě hlídané garáži. Služba zaparkování a opětovného přistavení vozu je samozřejmostí.

 

 


 

 


Odeslat
 
up down
Slavíme 90. let

Srdečně Vás zveme na oslavu našeho 90-ti letého výročí našeho hotelu! Více ...

 

 

 

 

up down
Mozart Dinner

Nenechte si ujít populární "Večeři s Mozartem"

Vyslechnete si vybrané skladby W. A. Mozarta zatímco si budete vychutnávat vynikající večeří podávánou v luxusním prostředí novobarokního sálu Boccaccio. Více...

up down
Gastronomie

Kulinářská nabídka v Grand Hotelu Bohemia

Protože se rádi zabýváme tím, co je právě v našich krajích zralé, čerstvé ..., zkrátka nejchutnější, pravidleným příspěvkem k á la carte menu jsou naše speciální gastronomické nabídky. Více...